VIDEA

05.02.2010 20:25

Do úvodu pod fotografie úplně dolů jsem umístila dvě videíčka vzpomínek na naše morčátka, abyste se i Vy mohli podívat  !

Na tom prvním je Smetatka s mláďaty -tuším někde z března 2004 - ale přesné datum si už nepamatuji. Důležité - pro mne - je, že jedno z těch malých je právě Štrůdlinka I. S ní tam jsou ještě dva sourozenci, které jsme ale pak předali novým majitelům. Problém je, že ač já mám u sebe na videu tento záznam kvalitní, pěkný a dobře "koukatelný", nevím proč - tady ta kvalita je tedy docela špatná a video je tmavé. Netuším, jak to zesvětlit nebo upravit , aby bylo i na stránkách tak hezké jako je u mě. Pokud by mi někdo prosím mohl poradit, byla bych ráda ! Děkuji :-)

Druhé video je z jara roku 2008 - kde se chvilku na začátku mihne Dědek - Kafík se Štrůdlinkou I. ( Ta nám necelý rok na to odešla do morčecího nebíčka a Dědek na konci loňského léta pak za ní :-(  Ti běhali volně po zahradě a kdykoli chtěli, zalezli si do svého domečku, předělaného z televize (říkali jsme tomu "TV morče", protože jsme na ně koukali jak na televizi, když byli ve své bedně :-) Na další části tohoto záznamu jsou ostatní naše morčátka té doby, některá máme dodnes, jiná jsme rozdali. V  tom docela teplém listopadu 2008, kdy byli naposledy ten rok venku, se tam mihne i malá - asi dvouměsíční - Májina, je tam i Štrůdlinka II, Ňoumová, Milka, Míša velkej i malá...:-) apod. Ve druhé půlce tohoto videa je zase mj.dvouměsíční Ovečka - vlastně obě maminy od mláďat, která jsou nyní k odběru . Video je jen krátké, na ukázku ale myslím postačující :-) Navíc - nevím, jak na Vás, ale na mě ta zeleň působí v současné době jak balzám na dušičku ;-), protože to je přesně to, na co se těším ! Až bude zase hezky, teplo, tráva, kytičky a sluníčko - a já budu moci zase vypustit naše morčátka  proběhnout se ven !