Nabídka konkrétních morčátek

je pod textem !

 

INFORMACE

týkající se nabídky morčat

ČTĚTE prosím POZORNĚ !

Pro upřesnění - aby nedošlo k nějakému nedorozumění. Naše morčátka chováme ze ZÁJMU , nikoli na kšeft , pro komerční účely ani jako potravu pro hady !!! Protože si ale prostě nemůžeme nechat všechna ( i když bychom rádi :-), nabízíme některá z nich k odběru všem Vám, kteří byste měli zájem rozšířit svůj chov nebo založit vlastní nový chov nebo prostě chtěli  mazlíčka pro sebe či někoho z Vašich blízkých, komu byste rádi udělali radost ! ( V tomto případě se ale ujistěte, že dárek by byl opravdu vítaný a zvířátko by mělo všechny vhodné podmínky pro život ) !

Naše morčátka odcházejí do nových domovů po dosažení hmotnosti minimálně 250 g a nejdříve ve věku šesti týdnů ( nejlépe však ve dvou měsících ). Jsou pod veterinární kontrolou, zdravá, v případě potřeby ošetřená proti vnějším parazitům.

Pamatujte prosím, že morčátka jsou nejšťastnější ve společnosti kamaráda svého druhu !!! ( Příp. se zvířátkem druhově podobném ) . Samotnému morčátku  je však většinou smutno a strádá, a to i v případě maximální pozornosti ze strany člověka..

Co se ceny týče - není-li stanoveno jinak ( bylo by v textu u konkrétního morčete ) -  ponechám ji každému plně k vlastní úvaze ....

  ( Ráda bych ale dostala občas FOTEČKU  a informaci, jak se morčátku daří :-)   Neznamená to však, že by naše morčátka byla méně kvalitní než od jiných chovatelů, méně hezká, nebo měla nějaký handicap !

Jsou opečovávaná a máme je rádi ! Nejen z tohoto důvodu nám jde hlavně o to, aby se dostala morčátka od nás skutečně do pečlivých, laskavých rukou a DOBRÉ PÉČE !!!  I Proto je možné morčátko třeba kdykoli vrátit, kdybyste zjistili, že to nejde, nebo třeba se Vám o ně můžeme postarat, když bude krátkodobě potřeba z jakéhokoli důvodu. Podmínkou je, že morče bude zdravé, stejně jako Vy od nás zdravé morčátko dostanete ! Nezříkáme se komunikace, rady ani pomoci. Jediné, o co nám jde, je možnost podělit se o radost z chovu a předat ji i Vám ;+)

 

                                       VHODNÝ VLASTNÍ  ODVOZ !                                   Max. po dohodě můžeme odvézt do Loun, ( nebo je možnost dopravit morčátko některý všední den autobusem do Prahy s převzetím v Dejvicích u metra .Platí ovšem pouze v teplých měsících roku) !  Příp. můžeme zkusit najít prostředníka, který by Vám morčátko dovezl...

Nebo je možné morčátko poslat ZOO kurýrem - bližší info zde :

https://www.zoo-kuryr.cz/

 

PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE je MOŽNÁ pouze po omezenou dobu s tím, že přijímáme záznamy dalších ev. zájemců !

ZÁVAZNÁ REZERVACE  je již nezrušitelná ( tj. morče je zaplaceno dopředu ), další zájemce odmítáme.

K těmto opatřením jsme museli bohužel přistoupit po špatných zkušenostech, kdy bylo morče dlouhou dobu blokováno a nakonec neodebráno !

 

 

Upozornění:

!!! FOTKY MORČÁTEK ROZKLIKNĚTE ( je jich tam víc :-) !!!

 

 Jména jsou jen orientační !

 

 

NABÍDKA SE PRůBĚŽNĚ AKTUALIZUJE, JAK MORČÁTKA DORůSTAJÍ  :-)

 

 

 

 

Morčátka k odběru

Album - "mimina" od Ovečky ( "chundelky" ;-) , Olči ( texlíci ) a Elfinky ( peruánci ). KLIKNĚTE S E M, a pak na uvedený odkaz na alba !

 https://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=20822         nebo jsou fotky ve fotogalerii nebo novinkách.

Olda a Olča

Zatím ve fázi rozhodování, ale je to hodně těžké... Protože nemám v plánu odchovy texelů, asi se budu muset vzdát tohoto chovného páru, hm... Ale půjdou JEN SPOLU, nejlépe do nějakého pěkného hobbychovu ( nemají PP ). Pokud byste o ně měli ev. zájem, kontaktujte mámu na mejla. ( adresa v úvodu stránek ).

Sháníte hladkosrsté morčátko ?

My je nemáme, ale ve spřáteleném hobbychovu ano :-) Tak se podívejte do jejich nabídky a pokud Vás některé zaujme, kontaktujte JE ;-) Když rozkliknete fotku, odkaz bude "funkční" ;-)  www.pripero.tk

Odebraná morčátka

OLIVER

Chundelatý tmavý kluk, narozený 20.listopadu 2010 Ovečce a Tomovi. Milé zvířátko - živý plyšáček ;-)  Odebrán na mazlíka do Lovosic  27.2.2011                     

MERLIN

Čistokrevný texel od Olči a Oldy, narozený 6.listopadu 2010. Moc hodný kluk vhodný do hobbychovu nebo na mazlíka... Když " vybije energii" ( běháním, skotačením a šmejděním po kleci nebo prostoru, kam jej pustíte ), je to to nejhodnější morčátko pod sluncem ;-)))  K 20.lednu váží pěkných 525 g. Srst bude "texlovská" - delší, krepovitá, - s údržbou ale nejsou problémy, nemusíte se bát. Nečeše se, nekoupe ! ( Jen v krajních případech ). Snášenlivý, zvyklý na společnost ostatních morčátek, konkrétně na Kulíška a Olivera, - kluci jsou spolu naprosto bez problémů  Odjel spolu s Kulíškem dne 2.3.201 .                                                     .

KULÍŠEK

Miloučký klučina od Špagetky a Quadrana, narozený 11.října 2010.  K  27.11. váží 340 g, k 20. lednu jeho váha dosáhla 580g. Srst je jemná, spíše kratší, rozetovitá, takový uličnický rozcuchánek to je ;-) ( Quadran byl lunkarya, je více po něm ). Hodí se na mazlíčka, je to takový " plyšáček"... Je  bílý, ale nosík mu tmavne, tak je možná i himalajska kresba, částečná - uvidíme, co se z toho vyklube, rozhodně vypadá zajímavě ;-)  Na dvou fotkách v podfotech tady (rozklikněte hlavní fotku ) je jeho táta - "zrzavobílý" Quadran, abyste měli představu . A ještě pod ním jsou aktuální čtyři fotky - z 21.1.2011 - už s krásně vybarveným čumáčkem ;-) Odjel 2. března 2011.

Alladin

Čiperný klučina, narozený 7.1.2011 - z hobbychovu v Praze, kam si před časem odvezli od nás Dalea a Miu - to jsou rodiče Alladinka ( Můžete si je najít na našich stránkách, i jejich rodiče a bližší info, ať víte, z jakého chovu pochází  :-) Je to hodný hladkáček, rošťáček mezi ostatními, a hledá fajn  lidičky, kteří by ho měli rádi a postarali se o něj ! Máte-li o něj zájem, kontakt přes telefon 737 925 595 nebo mejlíka    bettinkaR@seznam.cz   - odběr v Praze 8 . ( A čím dříve, tím lépe... Potřebují jej už oddělit od maminy a sestřiček, aby něco nevyvedl ;-)  Na spodních fotkách je s bílou sestřičkou a černým taťkou Daleem ( ten se nyní  jmenuje Pedro ;-)          A nakonec  větší fotky Alla s rodinkou  !  Od 2.2. je už i Alladinek v novém domově !

BOREK

Samec typu rozetky, narozený 10.8.2008.         Matka peruánka Bonnie, otec texel Olda..                 V 9. týdnech vážil 420 g, ve 4 a půl měsících vážil 730 g     ( 21.12.)  , k 20.lednu váží 840 g.              Byl by vhodný k samici nebo na samotného mazlíka, protože je sice miloučký a vděčný za pozornost člověka, ale poněkud dominantní povahy - tj.nesnášenlivý s ostatními samci...                                     31.ledna 2011 odvezen do Loun  :-)

MINNIE

Čistokrevný texel, samička narozená 6.11.2010. Matka=Olča, otec=Olda. Byla z vrhu nejmenší, ale už to dohnala Ve dvouapůl měsících váží rovných 400g. Je to čiperná zvědavka, která se ale dokáže zklidnit a nechá se chovat ;.) Velice si rozumí se svou kamarádkou Olivií, holky se rády spolu honí, schovávají a potom odpočívají v bezpečí domečku ;-) Minnie se hodí především na mazlíčka, ale pokud možno ne " solo", to by jí bylo moc smutno !            V sobotu, 29. ledna 2011 si ji odvezla spolu s Olivií jedna moc milá paní pro svého vnuka - jsou od Prahy...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Komentáře

Datum: 25.04.2011

Vložil: Helena

Titulek: skinny morčátka

Dobrý den.
Psala jsem v říjnua už jsem tu se stejným dotazem zase. Budete mít třeba na prodej skinny morčátko? Nejraději holčičku. Máme doma už jednu holčinu (normálně chlupatou) a tak by mohly být spolu.
Děkuji, Helena

Datum: 19.08.2011

Vložil: Vendy

Titulek: Re: skinny morčátka

Dobrý den, pokud něco, pište raději na mejlíka nebo se u nás stavte. Aktuální novinky máme v naší chs Luna, tam denně aktualizuji a mohu pružněji reagovat. Tyto stránky už jsou "tak trochu" odložené ;.)

Datum: 27.02.2011

Vložil: Adrianka Netopilová

Titulek: Poptávka

Chtěla bych kopit svému otci morčátko,protože mu nedávno jedno umřelo a od té doby je zamlklý.PS:cena do 200kč

Datum: 27.02.2011

Vložil: Oliver Melnichuk

Titulek: Re: Poptávka

Ano morčátka se koupat mohou,ale jenom jednou za měsíc.

Datum: 01.04.2011

Vložil: Vendy - odpověď Adriance

Titulek: Re: Poptávka

Jistější je kontaktovat nás mejlem, nebo telefonem ! A také je lepší nechat na sebe kontakt - třeba mejlovou adresu, hm... Pokud ještě sháníš morčátko, mrkni do nabídky na naše nové stránky. Na ceně je možné se dohodnout. A morčátek k odběru je u nás vždycky dost ;-´Stačí si přijet ( po dohodě ! ) vybrat...

Datum: 14.02.2011

Vložil: Romana Šrámková

Titulek: Koupání

Dobrý den naposledy když jsem vám psala tak jsem se zapoměla zeptat jestly se morčata můžou koupat? Předem děkuji a moc zdravím.

Datum: 01.04.2011

Vložil: Vendy

Titulek: Re: Koupání

Pokud to není vysloveně nutné, morčátka se nekoupou !!! Je to pro ně zbytečný stress. A srsti těch, co máte Vy, to rozhodně neprospěje !

Datum: 24.10.2010

Vložil: Helena

Titulek: skinny morčátka

Dobrý den, Vendy. Četla jsem článek v Peruckém zpravodaji, tak jsem nakoukla. Moc hezké stránky. Chci se zeptat, jetli by nebylo na prodej skinny morčátko, třeba i výhledově, někdy v budoucnu.
Děkuji za odpověď. Helena

Datum: 24.10.2010

Vložil: Vendy

Titulek: Re: skinny morčátka

Pěkný den,
skinny morčátka určitě budou, ale je to hodně výhledově. Terpve nedávno jsem dala dohromady Yoricu s Aladinem ( = genový skinny), mláďata by mohla být nejdříve o Vánocích, k odběru až únor ... Poté teprve budeme připouštět Chundelku, tak to je ješté více výhledově. Nevím, jestli se Vám bude chtít tak dlouho čekat, hm... Ale určitě se to dozvíte, stránky pravidelně aktualizuji a tímto se určitě pochlubím ;-)

Datum: 24.10.2010

Vložil: bettinka

Titulek: podekovani

Dekuji za nadherna tri morcatka. Jsou to neskutecni mazlici, dokonce i Mia uz tolik nerve, kdyz ji taham z klece na mazleni a to jsou u nas teprve od vcera. ;-) Kocoura uz taky to vecne sledovani jich nebavi a uz se tesim na dnesni prijezd mych deti, co na ne budou rikat. ;-)
Tak dekuji moc, mate krasna morcatka a rada jsem vas poznala.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek