JAK SE DAŘÍ V NOVÉM DOMOVĚ...

07.11.2010 16:47

 Koncem července odjela do nového domova naše Bubuinka, která dostala nové jméno - Julinka. Bydlí se svou morčecí kamarádkou u lidiček, kteří je mají opravdu rádi a pečlivě se o ně starají. I když vím, že se má opravdu dobře, přesto zprávička podobného typu, jako je níže uvedený odkaz, velmi potěší ! Podívejte se i Vy - je to příspěvek, který pohladí po srdíčku ;-)

 https://www.youtube.com/watch?v=N-l2vllOq0k

 

Stejně jako potěšila další zpráva podobného typu :

"Dne 16.8.2010 jsme si od Vás odvezli morčátko Violku, dnes už Charlottka :-)
  1.11. se jí narodili 2 krásný miminka :-) Všichni jsou v pořádku a mají se čile k světu. Jedno je po ní (angorka), druhý po něm (hladkosrstý). Pohlaví zatím nevíme. Posílám fotku, není to moc kvalitní (z mobilu), ale aspoň něco.
.."

           A do třetice všeho dobrého ;-)

"Podávám průběžnou zprávičku, jak se vede Rozárce a Šmoulince. Myslím, že jsou už naprosto v pohodě. Z domečku už se vzájemně nevystrkují a pozorováním jsme zjistili, že ani Rozárkasi nenechá už líbit kradení okurky z pusy, bere si jí zpátky :-). Okurky dostanou dost pro obě,ale vždy si jednu vyberou a tahají se o ni :-). Jsou moc mazlivé, rádi se s námi dívají na televizi, vydrží i hodinu v klidu sedět na někom z nás.
Jsme moc rádi, že je máme, dělají nám radost.
"

Za tyto, i ostatní zprávičky podobného typu, všem novým majitelům, kteří na nás nezapomínají, opravdu MOC děkujeme !!! Máme radost, když se morčátkům daří a v nových domovech byly skutečně přijaty s láskou a radostí !

Přejeme i nadále pěkné soužití s morčecími mazlíčky, těšíme se i na další zprávičky a obrázky ( koukám, že budu asi muset založit novou rubriku, kam by se vešly všechny ) a doufám, že se podaří takové pěkné domovy najít i ostatním našim odchovancům ;-)