Datum: 17.01.2010

Vložil: Denda

Titulek: Morčátka

Ahoj, za prvé bych chtěla pogratulovat za krásné přírůstky a za tvou obětavost k malým tvorům-Sama jsem měla morčátko 13 let .Pan veterinář se divil,ale poté usoudil že se dožil krásného věku :prý dobrou péči?Papalo u nás absolutně všechno .Ten meloun jak tu bylo řečeno miloval k smrti,jednoho dne okusil i párek.Bála jsem se,aby se mu nic nestalo.Ale musím říst byl ochočen fakt neuvěřitelně-Více jak pejsek-Chodívala jsem s ním ven od malinka v Praze do parku na vybraná místečka a můžu říct,že za mnou chodil jak pejsek-Byl to člen rodiny.Přišla jsem z práce začal pískat-,dostal ,mrkvičku,piškoty /ty také zbožnoval,a pak vše co píšeš.Jen nevím zda začínající lidičky nedavají ty kedlubnové listy,hlavně ne mokré pořád-oni snad hodně nafukují.Hm a ted jsme bez morřátka,ale máme psi kočky a ptáky-Jelikož bydlíš velmi blízko mne, budu se snažit ti občas od nás z práce přivést nějakou tu dobrotu.Neříkám že často.Zeptám se jsi pojízná autem DO MŠENA? pro ty dobroty,jako je mrkev,kedlubnové listy někdy máme i salát velmi levnejší jablíčka?a samozžejmě tvrdé pečivo.Promin za tikaní,vlastně neznám věk-Takže AHOJ a nashledanou a budu se těšit na odpověd.DENDA

Přidat nový příspěvek