Datum: 13.08.2010

Vložil: Vendy

Titulek: Re: chs

Díky, za pochvalu i za názor, je vítaný . Je fajn vědět, že je někdo, kdo je ochoten poradit ;-) Co se té " profesionality " týče - víte, ono to není o profesi, ale o zájmu ! Já vím, že dělám třeba nějaké chyby, ale nemusím je nutně vidět ( pokud si nějaké uvědomím, snažím se je napravit nebo se jich vyvarovat ), proto je komunikace a pohled "zvenčí" také pro mne důležitý a přínosný...( A proto je tu návštěvní kniha ;-)
Informace si hledám na netu, protože knížek o morčatech je nedostatek, a ano - skutečně neznám nikoho, na koho bych se mohla obrátit o radu, když v něčem tápu. ( Mám na mysli někoho, kdo už má chov.stanici déle a v problematice se orientuje. Jinak pomoc a podporu rodiny samozřejmě mám, což jsem moc ráda, protože úplně sama bych to asi nezvládla ...)...
Třeba se ještě úplně neorientuji ve standartech plemen, ale tady už jsem nějaké okopírované materiály sehnala, a už třeba vím, že je nevhodné křížit různá plemena. Třebaže na mazlíky to zas až tolik si myslím nevadí, přesto do budoucna nějaké jó krkolomnosti už v plánu určitě nemám. Chtěla bych se soustředit spíš na peruánce a coronety, proto vznikla Luna. Ale jak říkám, nezanevřela jsem na "nestandart", své mazlíky budu mít dál - ve Sluníčku...

Přidat nový příspěvek